top fight logo export web
conor mcgregor blazen

Poirier: McGregor mi a mé ženě vyhrožoval smrtí. Tohle chování vám jako přijde normální?

Dustin Poirier se snaží všem MMA fanouškům podporujícím irského Notoriouse otevřít oči.

Ve světě MMA byste jen horko těžko našli lepšího promotéra zápasů, než je Conor McGregor. Bohužel je ale faktem, že abyste v dnešní době budili pozornost, musíte to okořenit nějakým trashtalkem. A ten trashtalk nemusí být zrovna uchu lichotivý.

McGregor celé promo k trilogii zápasu s Poirierem postavil na nádechu „zlé krve“, která se čím dál více začínala vařit, co se blížil jejich vzájemný souboj. Jen pouhý den před zápasem na ceremoniálu vážení Conor slíbil, že jeho amerického soka odnesou na nosítkách za to, že znevažuje jeho dobrou vůli (Conor se tak odkazoval na dotaci 500 tisíc dolarů, jíž měl původně věnovat Dustinově charitě).

Když ovšem nastal souboj, tak trochu zafungovala karma a Notorious se ocitl se zlomenou nohou na podlaze oktagonu. Ani zde ovšem nepřišel o svůj elán a i nadále na Poiriera křičel věci, jimž se museli všichni divit.

„Jsem šťastný, že je to konečně za mnou a že se můžu vrátit domů,“ říká Poirier, který si teď může na chvíli odfrknout. „Celý týden před zápasem jsem čelil Conorovým urážkám, které mi zase až tak nevadily, jelikož jsem s nimi počítal, ale co jsem nemohl přehlédnout, to byly ty výhrůžky na životě.“

„I v kleci, když Conor už ležel na zemi s roztříštěnou nohou, si stejně nedal pokoj a neustále vyřvával, že mě a mou ženu zabije. A k tomu všemu mi rukou naznačoval, že mě zastřelí.  Tohle je sport, nemůžeme se přeci ku*va takhle k sobě chovat. Takovéto věci se prostě neříkají. Vám to jako přijde normální?“ tázal se Poirier v rozhovoru s Megan Olivi.

Dustin si teď možná odpočine, ale jakmile se McGregor uzdraví, vše začne nanovo. Další odveta je údajně jediným cílem, na který se teď zaměřuje. A Dana White ho k tomu ještě podporuje.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.