top fight logo export web
11917b7079f353fa0904d1a16d0d028edc5ea521

Poirierův kouč odhalil recept, jak porazit Hollowaye

Jedna z největších bitev roku 2019 zaujme své místo již tuto sobotu na UFC 236, kde se o titul dočasného šampion lehké váhy utká Max Holloway a Dustin Poirier. Prvně jmenovaný nepoznal už 13 zápasů porážku, a proto není pochyb, že je do tohoto velmi vyhlíženého utkání favoritem.

Všeobecně ovšem platí, že se na každého chlapa najde chlap. Dustin Poirier je jedním ze tří „šťastlivců“, jimž se v minulosti podařilo Maxe porazit. V té době (před více než šesti lety), ovšem Holloway ještě nebyl tak zkušený, jako je nyní. Proto i jeho taktika a přístup k tomuto zápasu budou jiný.

„Vždy jsme o Maxovi věděli, že to je zápasník s extra výdrží. Nemůžeme k tomu souboji přistupovat způsobem, že necháme uplynout všech pět kol a pak vyhrajeme na body. Každý, kdo ho někdy v minulosti porazil, na něj vždy tlačil anebo ho vzal aspoň jednou na zem,“ pravil Mike Brown, trenér Poiriera.

„Myslím si, že ani náš přístup by neměl být jiný. Dustin je tvrdší bojovník, má důraznější údery, kope větší silou, umí si rozvrhnout energii a především umí používat obě ruce a nohy. Budeme na Hollowaye vyvíjet tlak tak dlouho, dokud neodpadne. Věřím, že jsme tímto přístupem schopni porazit kohokoliv,“ dodával.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!