top fight logo export web
278c50f5dcc443beb1f591a5b67d8fd2fa1efde6

Poirierův kouč předpovídá, že Khabib padne ve čtvrtém kole. A zde je i bojový plán

Už jen několik dní a budeme vědět, komu se v divizi lehké váhy podaří sjednotit pásy. Dustin Poirier se jako dočasný šampion hodlá pokusit o něco, co se zatím ještě nikomu nepovedlo. K úspěchu se ho snaží nasměrovat jeho trenér Phil Daru.

„Jdeme do toho a povím vám, že se Nurmagomedova chystáme ukončit ve čtvrtém kole. Vím, že to bude znít vtipně, ale chystáme se ho unavit,“ uvedl Poirierův kouč v podcastu s názvem Pull No Punches.

Khabib je znám tím, že má excelentní kardio. Jak se tedy někdo takový může nechat utahat? „Necháme ho si chodit pro takedowny, ale zároveň se budeme snažit, abychom se vždy pravidelně dostávali nahoru. Pak budeme útočit na jeho tělo,“ zněla odpověď.

Rány na tělo dělaly velký problém například dnes již bývalému šampionovi těžké váhy Danielovi Cormierovi. První tři kola s ním dostával Stipe Miočič nakládačku, následně však změnil taktiku a ještě v průběhu čtvrtého kola si došel pro vítězství formou TKO. I Dustin Poirier by měl být dost zkušený, aby se uměl přizpůsobit vývoji utkání.

„Přiznejme si to. Dustin je jeden z nejlepších boxerů v MMA… ne-li úplně nejlepší. I s tímhle hodláme pracovat. Nechceme jen nechat vyniknout Khabibovy silné stránky, chceme zapojit i ty naše,“ doplňoval Daru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!