top fight logo export web
Ngannou Coker Bellator

Pojď k nám, synu, my se o tebe postaráme, nabízí se šampionovi UFC Bellator

Nízkým platem by se šampion těžké váhy UFC už zabývat nemusel, pokud by přestoupil do Bellatoru.

Mnoho bývalých UFC zápasníků, kteří se k tomuto kroku odhodlali, promluvili o tom, že Bellator funguje na principu jedné velké rodiny, která se o své členy skutečně stará. A to jak zdravotně, tak i finančně.

Francis Ngannou by koneckonců mohl užívat stejných výhod. Stačí jen, když kývne na pobídku, kterou mu hodlá zaslat šéf organizace Scott Coker.

„Zatím jsme s Francisem nemluvili, jelikož je stále pod smlouvou s UFC, ale až bude volným zápasníkem, rádi se o něho postaráme,“ pobízel se už s předstihem vrchní šéf Bellatoru.

„Zeptejte se kohokoliv, kdo pode mnou působí, jak se tu má. Bellator se o své zápasníky skutečně stará. Beru je jako své děti. Jejich služeb si cením. A jen spokojený zápasník může být dobrý zápasník,“ popisoval cíle své práce.

„Vždy se budeme snažit podepisovat ty nejlepší fightery na trhu a Ngannou bezpochyby tím nejlepším je. Samotné rozhodnutí ovšem bude záležet jen na něm,“ podotkl na tiskové konferenci Coker, který si je vědom určitě i toho, že Predátor touží po boxerském souboji s Tysonem Furym.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.