Top-Fight.cz - bojové sporty

Poklekni přede mnou, nebo tě k tomu donutím, pohrozil Cejudo Cormierovi

Tak to tu máme, bývalý šampion muší či bantamové váhy vyhrožuje bývalému šampionovi polotěžké či těžké váhy.

Vše je pochopitelně řečeno s mírnou nadsázkou, nicméně faktem zůstává, že se dvojice Henry Cejudo a Daniel Cormier dostala do křížku.

Na vině je především Henry, který si „drze“ dovolil využít svého volného času k tomu, aby se vydal podpořit Jona Jonese a ukázal mu na tréninku nějaké nové fígle. „DC“ jako bývalý Jonesův sok ovšem tento tah naprosto odsoudil.

„Naser si, Henry Cejudo!“ sdílel Cormier příspěvek na svých sociálních sítích, jímž veřejně urazil a zostudil bývalého šampion dvou nejnižších hmotnostních kategorií.

„Triple C“ si ovšem podobné popíchnutí nenechal líbit. Vystartoval nejlépe, jak jenom mohl. A nastínil, že si to s Danielem milerád vyříká.

„Danieli, ty víš, že tě mám rád, ale jsi stejně jako já v důchodu. Oba dva jsme legendami tohoto sportu a naší prací je, abychom se starali o ostatní legendy. Tady se neberou ohledy na to, jestli to mezi vámi skřípe, anebo ne,“ vysvětloval.

Pak ovšem přitvrdil. „Pokud se ti to ale nelíbí, tak mi prokaž tu laskavost a poklekni před králem Triplem C, než tě k tomu donutím já sám,“ pohrozil mu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Poklekni přede mnou, nebo tě k tomu donutím, pohrozil Cejudo Cormierovi