top fight logo export web
Khamzat Chimaev vyhra ufc 267 1

Pokud Chimaev inkasuje tyhle rány ve střední váze, tak je zaručeně neustojí, ví Whittaker

Khamzat Chimaev má v plánu dobýt po velterové váze i trůn váhy střední. Jen jestli své zkušenosti až příliš nepřeceňuje.

Tuto otázku si položil sám bývalý šampion divize střední váhy Robert Whittaker, který si nenechal ujít Khamzatův poslední zápas, jenž svedl proti Gilbertu Burnsovi.

Oči diváků si prohlédly skvělé představení, zkušenost bojovníka ovšem hovoří o tom, že takovéto rány nemůžete inkasovat pořád a rozhodně ne ve vyšších hmotnostních patrech, kam švédský Vlk hodlá zamířit.

Khamzat Chimaev Kadyrov

„Khamzatovi fandím. Stejně tak jako každému perspektivnímu bojovníkovi, avšak tady je potřeba si uvědomit, že pokud skutečně plánuje nějaké titulové tažení ve střední váze, podobné rány si tam nemůže dovolit inkasovat,“ ví Whittaker.

„Samozřejmě, Khamzat a Burns předvedli skvělý fight, radost pohledět, ale v této hře existují určité levely, které se opírají o nějaká fakta a zkušenosti. A ty nám říkají, že podobné údery nemůžete ustát pokaždé a rozhodně ne ve vyšších kategoriích,“ pokračoval.

„Pokud chce Khamzat bojovat mimu svou divizi, tím myslím velterovou váhu, pak musí přehodnotit svůj přístup do zápasů. S horkou hlavou se bojuje jen těžko. Proti elitě v osmdesát čtyřce by zaručeně neustál,“ pronesl Whittaker v Submission Radiu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.