top fight logo export web
Khamzat Chimaev vyhra ufc 267 1

Pokud vám Chimaev říká, že je ochotný bojovat se všemi, tak kecá, pustil se do Vlka Neil Magny

Neil Magny má za sebou další úspěšný fight v divizi velterové váhy, kde vyzrál nad Maxem Griffinem. Byl by ovšem raději, kdyby jeho soupeřem byl Khamzat Chimaev.

Pokud si dobře vzpomínáte na situaci před několika měsíci, Chimaev si tak trochu postěžoval, že s ním nikdo nechce bojovat, jelikož se ho všichni bojí.

Když někoho nařknete ze strachu, může si to ten dotyčný vzít osobně. A tady těch uražených cílů bylo daleko více, nejvíce dotčený se přitom cítil Neil Magny.

„Pořád tvrdíš, jak se tě tu bojíme, tak mi dovol ti dokázat, že já z tebe rozhodně žádný strach nemám. Dano White, jsem připravený!“ řekl tehdy Magny, jehož volání však nikdo kompetentní z vedení organizace nevyslyšel. Místo toho americkému bojovníkovi předhodilo Maxe Griffina.

Toho Neil nyní o víkendu porazil a na jeho snaze vynutit si zápas s Chimaevem se nic nezměnilo.

„Opravdu nemám rád, pokud si ze mě někdo dělá blázny. Khamzat Chimaev říká, že je ochotný bojovat se všemi, ale nemůže, protože se ho tu všichni bojí… Jenže to pěkně kecá! Já se mu nabízím už více než rok, ale on a UFC mě odmítají, proto se nabízím znova. A tentokrát chci slyšet jasnou odpověď!“ dožaduje se.

Bohužel pro čtyřiatřicetiletého Američana, na švédského Vlka nyní bude čekat duel s Gilbertem Burnsem, a pokud ho porazí, dostane se tím do elitní pětky žebříčku. V takovém případě ho bude dělit od titulu už jen kousíček, což Magnyho, kterému v žebříčku náleží „až“ devátá příčka, odstaví na druhou kolej.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.