top fight logo export web
c132745c9baba52240edf1e3f8d06264a7ad62f4

Pomsta! Určitě ji dostanu a Khabiba seknu, slibuje McGregor

Slavný irský Notorious věří, že se jednoho dne dočká odvety s Khabibem. A pomsta prý bude sladká!

Conor McGregor začal své rusko-ukrajinské turné, během něhož propaguje svou whisky. Při střetu s novináři se ovšem kolikrát neubránil ani otázkám na bojovou budoucnost, přičemž jedna taková byla: „Conore, všichni věří, že se vrátíte. Je šance, že budete znovu bojovat s Khabibem Nurmagomedovem?“

McGregor ani na chvíli neotálel, vzal si do ruky mikrofon a odpověděl: „Oh, ano, určitě se té odvety dočkáte. Pomsta bude má, Khabiba seknu!“ Pak se na chvíli odmlčel a dodal: „Budu pokračovat v tom, co jsem započal. Budu pokračovat ve psaní historie. To je to, na co se teď zaměřuji.“

Výsledek obrázku pro conor mcgregor ukraine

Kanadský MMA novinář Ariel Helwani nedávno prozradil, že se Conor nyní připravuje na zápas s vítězem duelu Nate Diaz vs. Jorge Masvidal, kteří si to mezi sebou 2. listopadu rozdají o pás pro tzv. „Největšího grázla planety“. Conor McGregor během tiskové konference na Ukrajině naznačil, že to je vlastně on, kdo přišel s myšlenkou tohoto titulu a kdo je skutečný grázl ve hře.

„Celý ten nápad je vlastně můj, to podle mě ten titul navrhli, protože já jsem skutečný grázl ve hře,“ pravil, čímž naznačoval, že by Helwaniho slova mohla být pravdivá a opravdu by se při svém návratu střetl s Diazem či Masvidalem. Pokud by byl úspěšný, dostal by se do pozice, ze které by jeho výzva směrem ke Khabibovi měla skutečnou váhu, a tudíž bychom se i této odvety mohli dočkat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!