top fight logo export web
7a44a63503c7157a5274b442325cd11ebd52fac2

Pořád se cítím jako nejlepší bojovník světa, říká Darren Till, zatímco se připravuje na svůj přechod do střední váhy

Aktuálně má dvě prohry za sebou, přesto nikdy nezačal ani na okamžik pochybovat o svých zkušenostech. Darren Till se považuje za nejlepšího bojovníka na světě a už se nemůže dočkat, až znovu naskočí do klece, aby to všem ukázal.

„Pořád věřím, že jsem nejlepší na světě. Mám velký potenciál, bojové myšlení i spoustu zkušeností a z těchto předpokladů musím vycházet,“ odhaloval britský bijec, jehož naposledy před domácím publikem skolil Jorge Masvidal.

Darren Till jen marně hledal příčinu svých posledních dvou nezdarů. Když ho porazil Woodley, šlo o nejistý výkon, kde mohla zapracovat i psychika, ale jakmile ho knokautoval Masvidal, tak se projevily i chyby. Till na to zareagoval tak, že opustil pásmo velterové váhy a začal nabírat svalovou hmotu do váhy střední.

„Rád bych na špičce doplnil borce, jako jsou Whittaker nebo Adesanya. Zlepšil jsem svou stravu, poupravil přípravu a jedu každý trénink na sto procent. Jsem si jistý, že do toho nikdo nedává tolik, jako tomu dávám já,“ přiznával před stanicemi z BT Sport britský zápasník.

„Jsem připravený naskočit do klece. Doufám, že se to stane ještě před Vánoci. Stále věřím tomu, že jednoho dne budu šampionem. Chci se co nejdřív vrátit zpátky do fáze, na které se budu cítit dobře a ze které to půjde,“ doplňoval nabuzený šestadvacetiletý bojovník.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!