top fight logo export web
Robert Whittaker 1

Pořádná štípaná! Robert Whittaker přijal další velkou výzvu

Robert Whittaker nelení a při snaze vynutit si boj o titul přijal další velkou výzvu. Tu podstoupí 11. února v Austrálii.

„The Reaper“ je právem nazýván druhým papírově nejsilnějším mužem ve střední váze. Kromě šampiona Adesanyii porazil vesměs všechny zabijáky, kteří se v této divizi nachází. Poslední, kdo mu zbývá, je Paulo Costa. A právě toho mu UFC předhodilo pro UFC turnaj v Austrálii.

Whittaker, nástup!

„Ještě jednou do boje!“ okomentoval Robert Whittaker příspěvek, jež sdílel na svém Twitteru. Potvrdil tak, že se v noci z 11. na 12. února v Petrhu střetne s Brazilcem Paulem Costou.

Paulo Costa se naposledy vypořádal s Lukem Rockholdem, kterého přemohl na body. Touto výhrou zvrátil svou sérii dvou proher, které nastřádal proti Adesanyovi a Vettorimu.

Rob Whittaker si naopak s Vettorim hravě poradil. Dle mnohých veřejných názorů jej vzal do bojové školy a zcela jasně jej vybodoval. Mezi jeho další významné skalpy patří ještě Jared Cannonier, Darren Till, Kelvin Gastelum a dvakrát za sebou „Boží voják“ Yoel Romero.

Je zřejmé, že i do této bitvy vstoupí „Reaper“ jako papírový favorit. A přemůže-li i Costu, pak pro něho vskutku jiný zápas jak ten o titul nebude dávat smysl. Leč nepředbíhejme ještě.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!