top fight logo export web
Teixeira se proti mně ukáže v nejlepší možné formě, je si dobře vědom Jan Blachowicz

Potvrzeno! Jan Blachowicz má domluveného soupeře

Jan Blachowicz pochopil, že o titul nyní ještě bojovat nebude. Přijal tedy výzvu, která ho v případě výhry k boji o pás ale může dostat.

Jak potvrdil novinář Brett Okamoto z ESPN, Jan Blachowicz se 10. prosince na turnaji UFC 282 střetne s Rusem Magomedem Ankalaevem. Jde o vskutku zajímavý souboj, který s největší pravděpodobností určí nového titulového vyzývatele.

Diváci momentálně jen čekají na potvrzení, jakého galavečera se stane součástí Jiří Procházka. Na českého šampiona polotěžké váhy čeká odveta s Gloverem Teixeirou, který společně s vedením UFC preferuje lednovou bitvu v Brazílii.

Tak či onak k oběma událostem dojde v přibližně podobném čase. Zdali Jirka úspěšně obhájí, a my věříme, že ano, už bude předem vědět, kdo bude jeho dalším vyzývatelem.

Jan Blachowicz prohra ufc 267
Jan Blachowicz

Jan Blachowicz má před sebou výzvu

Divácky atraktivnější variantou je nepochybně Blachowicz, jenž otevírá možnost UFC turnaje ve středu Evropy. Ankalaev jako mistr v sambu dokáže být záludnějším typem bojovníka, který bude mít v rukávu více trumfů. Jeho devítizápasová vítězná série v UFC navíc budí respekt.

V pozadí divize ještě zůstává Jamahal Hill, který svůj titulový nárok nemůže uplatnit, jelikož nemá proti komu, v žebříčku před ním není volný žádný soupeř. Aleksandar Rakič se lečí ze zraněného kolene a nedávno si zlomil nohu i Anthony Smith.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!