top fight logo export web
Alexander Volkanovski vyzva

Pouhá výhra je málo, Volkanovski chce Ortegu totálně zničit

Alexander Volkanovski se nachází ve vražedném módu a ten hodlá v průběhu září promítnout i do klece.

Obětí současného šampiona pérové váhy se má stát jeho rivalský kouč z The Ultimate Fightera Brian „T-City“ Ortega. Ten si titulovou šanci zasloužil zejména díky tomu, že na body přemohl Korejskou Zombie. Proti australskému mistrovi divize ale prý těžce narazí.

„Momentálně se nacházím na úplně jiné úrovni, než se nachází zbytek divize. Jsem zcela odlišné zvíře, a když chci, mohu přeladit na ještě vyšší výkonnostní stupeň,“ pochvaloval se Volkanovski.

„O Ortegovi vím, že má dobrou bradu, to nám ukázal už několikrát, ale jak už jsem řekl, já se jen s pouhou výhrou na body nesmířím, chci Briana totálně zničit. Nebudu šťastný, pokud to KO neurvu,“ přislíbil prostřednictvím portálu MMA Junkie.

Volkanovski tohoto bojového ducha v sobě probudil zejména díky hláškám, které jeho nadcházející soupeř vedl. Ortega si údajně dělal ze svého soka srandu, že je vyčpělý, malý a slabý. To šampion jen těžce nesl.

„Buďte si jistí, že tento zápas na body nedojde. Chci do toho oktagonu vstoupit a předvést skvělou show. Opravdu nutně budu vyhlížet ukončení před limitem,“ sdělil dvaatřicetiletý Australan.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.