top fight logo export web
69c8739796338be1a845e437e033b11287512f4b

Pozor! O víkendu UFC Fight Night 188 otestuje rovnou dvě velké naděje UFC

Může se zdát, že následující galavečer UFC je jen vatou, která má vyplnit čekání na číslovaný turnaj UFC 260, ale při pohledu na kartu je jasné, že nás čeká strhující podívaná.

Derek Brunson vs. Kevin Holland

Hlavní zápas mezi Brunsonem a Hollandem slibuje brutální válku, kterou rozhodně nebudou rozhodovat rozhodčí. Kevin Holland je objevem minulého roku a Derek je jeho závěrečnou překážkou před cestou mezi absolutní elitu. Brunson naopak cítí poslední šanci na průnik do nejlepší pětky a disponuje všemi schopnostmi ukončit jízdu rozjetého Trailblazera.

APEX Centrum v Las Vegas nám ale nabídne i další hvězdy. Jednou z jich je vracející se Gregor Gillespie, který na UFC 244 přišel o svoji neporazitelnost. Čtyřnásobný šampion divize ve wrestlingu byl brutálně ukončen Kevinem Lee a s návratem si dával poměrně na čas. Nyní jej čeká devětadvacetiletý Novozélanďan Brad Riddell, který prohrál také pouze jednou a v UFC má dvě vítězství.

UFC Fight Night 188 nabízí skvělé zápasy

Další zápas, který rozhodně nebude nudit, to je duel v těžké váze mezi Tuivasou a Maysem. Populární Australan Bam Bam utnul nepříjemnou sérii tří porážek a v posledním zápase ukončil kariéru Stefana Struveho. Kong Mayes se probojoval do UFC přes Dana White Contender Series, kde dvakrát předvedl dominantní výkon a nedal excentrickému bossovi jinou možnost než nabídku kontraktu. I když bude mít Kong velkou výškovou převahu, favoritem je válečník z Austrálie, který postavou i stylem připomíná nezničitelného Marka Hunta.

Kromě hlavních zápasů se nám představí i taková jména, jako jsou Gustavo Lopez, Max Griffin nebo Kay Hansen. Analýzy k hlavním zápasů naleznete na zde.

smiley UFC Fight Night 188 můžete pak živě sledovat zde.

Do Česka se dostala nová sázková kancelář, která získala licenci. Jako nová nabízí 3000,- Kč zdarma a také volnou sázenku 500,- Kč na Oktagon a UFC. Přidej se zde a vyždímej z toho něco