top fight logo export web
khabib umar

Pravý šampion bantamu se ještě ukáže! hlásí Nurmagomedov. Je připravený na velké výzvy

Aljamain Sterling, TJ Dillashaw, Petr Yan, ale ani Sean O’Malley. Ten skutečný král bantamové váhy se údajně teprve dostaví.

Úspěšná kolonie dagestánských bojovníků se netýká jen divize lehké váhy, ale i té bantamové, kde momentálně působí Umar Nurmagomedov, mladší bratranec slavného Khabiba Nurmagomedova.

MMA fanoušci tohoto borce možná stále poznávají. V UFC má teprve tři zápasy, ale všechny je jednoznačně vyhrál. A jak tomu u těchto bojovníků z východu bývá zvykem, ve své profesionální kariéře ještě neprohrál.

S ohledem na to, jak vysoký potenciál Umar má, je jasné, že to je hrozba, se kterou se musí počítat. A kdo ji přehlíží, ten dělá velkou chybu.

„Už se to blíží!“ hlásí odhodlaný šestadvacetiletý bijec, jehož skóre zdobí 15 po sobě jdoucích výher. „Jsem připravený čelit vrchním vyzývatelům. Nezáleží mi na tom, kdo v kleci stojí proti mně, všechny je skolím! Pravý šampion na svůj trůn teprve usedne!“ sdělil prostřednictvím ESPN.

Umarovi v rámci oficiálního žebříčku bantamové váhy náleží třináctá příčka. Před ním se nachází takoví borci, jako jsou Frankie Edgar, Ricky Simon, Yadong Song, Pedro Munhoz či Rob Font.

Dá se předpokládat, že jeden z nich se stane jeho dalším tanečním parťákem, než se ambiciózní Dagestánec dostane k elitní pětce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!