top fight logo export web
0f9e684a3018d7860272b0c335fd427024b3eab0

Před očima nám roste nový „Spider“. Už mě porazil ve sparingu, říká pyšný otec Anderson Silva

Jak už tomu bývá zvykem, v životě každého profesionálního sportovce nastane chvíle, kdy mu jeho věk nedovolí pomýšlet na ty nejvyšší cíle, a tak postupně začne uvažovat o důchodu. V téže životním bodě se ocitl jindy slavný Anderson Silva, jenž si svou náhradu nemusí hledat daleko.

Gabriel Silva je teprve dvacetiletý bojovník, kterého doprovází ohromné ambice. A co víc, je to syn samotného Spidera, od něhož převzal všechny zkušenosti.

„Jeho poslední výkony to dokazují, určitě má před sebou skvělou budoucnost,“ uvádí pyšný otec Anderson silva.

The Spider říkal, že kdyby nebylo jeho fanoušků, už by se k bojovým sportům nevracel. Doprovází jej častá zranění, která mu tuto cestu znepříjemňují. Na pravidelné tréninky však nikdy nedá dopustit.

„Zápasíme se synem a musím přiznat, že už mě poráží,“ pravil Silva s úsměvem. „Nesmíme nic uspěchat, půjdeme krok po krůčku, ale jsem si jistý, že má před sebou velké věci,“ potvrzoval slavný Spider.

Gabriel Silva si naposledy stoupnul do ringu v polovině června, když uspěl v horkém duelu, jenž se nesl za podmínek thajského boxu.

„Byla to noc, kterou si budu pamatovat do konce života, tak moc mi dala. Máme před sebou skvělých dalších 20 let,“ říkal nadšeně, čímž naznačoval, že se rozhodně chce vydat po stopách svého otce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!