top fight logo export web
Nate Diaz je moje ku*vička, hlásí Ferguson. Proč ta zloba?

Přes tři roky jsem neměl žádný sparing, má příprava byla limitována, odhalil Ferguson

Čtyři prohry v řadě a dost možná za to mohlo i to, že se na žádného soupeře nepřipravoval individuálně. 

O Tonym se vždy vědělo, že má prvotřídní jiu jitsu, ale poslední roky jako by z jeho repertoáru náhle zmizelo. Na zemi ho přetlačili jak Charles Oliveira, tak následně i Beneil Dariush a všichni fanoušci se divili.

Jak se později ukázalo, alespoň to sám Ferguson tvrdí, někdy od roku 2018-19 nejel individuální přípravu na žádného soupeře. Všechny tréninky si ordinoval sám a dřel na vlastní pěst.

„Měl jsem nějaké problémy, které nemá cenu zbytečně rozebírat. Faktem nicméně je, že jsem tři roky neměl žádný sparing, možná dokonce i více než to. Byl jsem kompletně bez týmu,“ prozradil v interview Arielovi Helwanimu.

„Chtíč a vůle ve mně jinak pořád jsou a já se opět hodlám vrátit. Chci být zase top, ubližovat soupeřům a cítit se zle z toho, jak je ničím,“ prohlásil.

„Cítím v sobě opět ten stejný hlad, jaký jsem měl, když jsem byl na vrcholu své kariéry. Dokonce se i vracím k týmu a odteď budeme makat společně. El Cucuy je zpátky!“ oznámil Ferguson.

Aby se vrátil Tony na vrchol, to mu nepochybně přeje spousta fanoušků. Po všech těch prohrách ale už tak pevnou víru všichni nemají. Zejména v tomto věku, kdy vám odchází síly, energie i bystré reakce.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.