Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Přestaňte Adesanyovi dávat lehké soupeře a dejte mu mě! pobízí UFC přemožitel Vémoly
Přestaňte Adesanyovi dávat lehké soupeře a dejte mu mě! pobízí UFC přemožitel Vémoly

Přestaňte Adesanyovi dávat lehké soupeře a dejte mu mě! pobízí UFC přemožitel Vémoly

Israel Adesanya je v rámci střední váhy zatím neomylný, přesto je tu jeden bojovník, který se domnívá, že zná na současného šampiona kvalitní recept.

Říká se, že styly dělají zápasy, a jedním takovým velmi nevyzpytatelným bojovým stylem disponuje švédský Jocker Jack Hermansson. Tuzemským fanouškům je toto jméno nepochybně známo, neboť se jedná o bojovníka, jenž českému Terminátorovi zlomil ruku.

V UFC se Hermansson v jeden čas řadil mezi přední vyzyvatele, než jej ovšem knokautoval Cannonier a následně i vybodoval Vettori. Přesto tento dvaatřicetiletý seveřan věří, že kdyby se mu jednoho dne dostalo té cti, aby mohl vyzvat Adesanyu, hravě by ho porazil.

„Doposud to bylo tak, že Israel dostával soupeře, kteří mu stylově šli na ruku. Co se mě týče, jsem téměř stoprocentně přesvědčený, že já bych byl jeho noční můrou. Mám zde největší šanci ho porazit,“ řekl Hermansson pro LowKickMMA.

Jistým návodem nám mohl být Adesanyův duel s Blachowiczem. Polský mistr polotěžké váhy svého protivníka přemohl hlavně takticky, a to díky domu, že využil své svalové hmoty, díky níž se mu dařilo svého soka s nigerijskými kořeny držet a kontrolovat na zemi.

„Pokud i já dostanu Israela pod sebe, bude mít velký problém. Viděl jsem, jaké jsou v jeho boji nedostatky, a země nepochybně patří mezi jeden z nich. Přestaňte mu ve střední váze dávat snadné soupeře, dejte mu mě, protože jsem pro šampiona největší hrozbou,“ podotkl švédský Jocker, jehož bude na turnaji UFC 262 čekat bitva s Edmenem Shahbazyanem. A případná výhra pro něj bude velmi důležitá, chce-li uvažovat o nějakém útoku na titul.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin