top fight logo export web
Magomedov Ankalaev ufc

Přetlak v polotěžké váze UFC? Mým cílem je titul! hlásí ruský průbojník. Vyzve ho někdo?

Magomedov Ankalaev je dalším borcem v pořadí, který vyhlásil útok na titul polotěžké váhy UFC. Pochybuje ovšem, že se mu kdokoliv dobrovolně postaví do cesty.

Ankalaev je možná jakýmsi černým přehlíženým koněm divize. Momentálně se ale nese už na vlně sedmi výher v řadě, přičemž naposledy si hladce po bodovém rozuzlení poradil s bývalým titulovým vyzývatelem Volkanem Oezdemirem.

Díky této výhře může ruský bojovník vyhlížet souboj s nějakým velkým jménem z elitní pětky žebříčku. Bude mít ale někdo odvahu mu čelit a riskovat tak svou slibnou pozici?

„Myslím si, že jsem svou poslední výhrou o sobě dal vskutku nahlas vědět. Teď už o mně nikdo nemůže pochybovat, spíše naopak, mám pocit, že se mi raději každý vyhne,“ nabývá dojmu Magomedov.

„Mým cílem je samozřejmě titul a přes koho se k němu dostanu, na tom už nezáleží. Uvidíme, jestli mě někdo vyzve,“ podotkl s tím, že bude vyčkávat na svou další zápasnickou nabídku.

Nyní bude muset jen UFC rozseknout, kdo s kým půjde. Jelikož žádný scénář nebyl oficiálně potvrzen, tak lze říci, že volní jsou v podstatě všichni bojovníci. Jak šampion Teixeira, tak i Jan Blachowicz, Jiří Procházka, Aleksandar Rakič, Anthony Smith či Thiago Santos.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.