Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Prezidenti UFC a Bellatoru by si měli dát do držky, navrhuje Khabib rázné řešení sporů
Khabib Nurmagomedov 2021 nazor

Prezidenti UFC a Bellatoru by si měli dát do držky, navrhuje Khabib rázné řešení sporů

Vysloužilý ruský Orel volá po válce mezi šéfem UFC a šéfem Bellatoru.

Rivalita je ve sportu běžnou věci a totéž se týká i organizací. Zejména UFC s Bellatorem si navzájem hází klacky pod nohy a do světa vykřikují, co mají u sebe lepší.

I když je toto téma pro mnohé zbytečné, jelikož by Bellator neměl UFC sahat ani po kotníky, dle obecného názoru si zápasníci působící u Scotta Cokera přijdou na lepší peníze jak bojovníci, co působí pod Danou Whitem.

Jelikož je tento spor mezi oběma společnostmi dlouho trvající a spoustě lidem už leze krkem, Khabib navrhuje razantní, leč účinné řešení. „Jestli se chtějí neustále mezi sebou měřit, měli by si White a Coker dát do nosu!“ zněl jeho názor.

„Dana White by si měl vzít příklad ze Shamila Zavurova. Měl by vstoupit do klece, aby se na věci začal dívat z jiné perspektivy. My jako EFC (Khabibova organizace) to můžeme propagovat. Uspořádáme Grand Prix mezi prezidenty MMA společností. UFC, Bellator, ONE a další,“ navrhl.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?