top fight logo export web
Alexander Volkanovski vyjadreni

Připraven na válku! Volkanovski naznačil, kdo bude jeho příští soupeř

Alexander Volkanovski se letos do klece už nevrátí. V příštím roce bude ale připraven na další historický zápis.

Zlomený prst z jeho posledního zápasu s Maxem Hollowayem mu nedovolí nějaký brzký návrat, ale to Alexovi nyní ani příliš nevadí. Ve skutečnosti si už určil, jakým směrem se má jeho cesta ubírat.

UFC právě oznámilo titulovou bitvu pro lehkou váhu. Charles Oliveira s Islamem Makhachevem zabojují 22. října o uvolněný pás a Volkanovski bude následně vyhlížet zápas s vítězem.

Australský šampion tak potvrdil své ambice, jež se opírají o zisk druhého mistrovského pásu.

Co se mezitím stane s divizí pérové váhy, to už stihl naznačit Dana White. Ten plánuje v době Volkanovskiho nepřítomnosti uspořádat bitvu o dočasný titul.

„Alex má zraněnou ruku a možná pak bude chtít přejít do lehké váhy. Rozhodně se proto v pérové divizi nebráním boji o titul pro dočasného šampiona,“ uvedl White na tiskové konferenci.

„Yair Rodriguez by mohl být jedním z bojovníků, kteří do této bitvy zasáhnou. A druhým je Josh Emmett. Uvidíme ovšem, jak je na tom Ortegovo rameno a možná ještě zvážíme odvetu mezi ním a Rodriguezem. Těch možností je vícero, zatím není kam spěchat,“ podotkl.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!