top fight logo export web
Dominick_Reyes_ufc

Problémy? Dana White mluví o budoucnosti Dominicka Reyese

Dominick Reyes má na kontě čtyři prohry v řadě a nevypadá to s ním vůbec nejlépe. To mimo jiné potvrdil i sám Dana White.

Co se Dominick střetl s Jiřím Procházkou, dal si delší pauzu, aby doléčil jak všechna svá zranění, tak především i svou mysl. Když se ale po roce a půl bývalý titulový vyzývatel vrátil, vypadalo to, jako by mu tato dlouhá přestávka vůbec neprospěla. Inkasoval totiž bleskové KO, díky čemuž jeho kariéra nyní visí na vlásku.

„Nevím. Upřímně teď nevím, co s Dominickem bude, ale nevypadá to dobře,“ pověděl White na tiskové konferenci ve Vegas. „Rád bych ho viděl zpátky a v plné síle, ale očividně s ním není něco v pořádku. Možná je to mentální záležitost, kdo ví? Doufám, že si ty problémy brzo vyřeší, protože to skutečně nevypadá dobře,“ přiznával.

Dominick Reyes se nechal slyšet, že Ryanu Spannovi podlehl hlavně proto, že do zápasu s ním vstupoval příliš přemotivovaný. Tak moc chtěl vyhrát, až si nepohlídal zadní vrátka, inkasoval tvrdý úder na bradu a vypadly mu pojistky.

„Chyba byla v tom, že jsem byl příliš přemotivovaný. Měl jsem tak obrovský hlad po výhře, že jsem se nedržel taktiky. Prostě jsem znepozornil, inkasoval ránu a bylo po všem. Bohužel jsem jenom dostal další lekci. Poučím se z ní a vrátím se zpátky,“ informoval Reyes nejen své příznivce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!