top fight logo export web
269a846adf9db6d8604623702fcae8afc04a72b3

Proč Lesnar seknul s MMA? Údajně si žádal moc peněz a odmítal antidopingové kontroly

Nyní už je to zcela jisté. Bývalý šampion těžké váhy Brock Lesnar ukončil svou aktivní MMA kariéru, v níž si během devíti zápasů připsal pět výher, tři prohry a jeden no contest. Ještě než měl zcela odejít ze světa bojové slávy, byl mu domluven zápas s Danielem Cormierem, k němuž ale nakonec nedošlo. Vysoce uznávaný novinář Dave Meltzer osvětlil proč.

„Doba se mění. Jakmile UFC podepsalo smlouvu se stanicí ESPN, nemohlo si za PPV turnaje žádat více peněz, než kolik mají uvedeno v kontraktu. Brock Lesnar je ale člověk, který nejde někam, kde nedocení jeho hodnotu,“ vysvětloval Meltzer.

„Brock je bývalý šampion UFC a velká hvězda WWE. Je to osobnost, která s sebou přinese celou řadu diváků, jeho cena je pevně stanovena. Té UFC v porovnání s WWE nemohlo konkurovat, a proto se rozhodl s MMA skončit. Wrestling je pro něho daleko bezpečnější a zisky z něho má mnohem vyšší,“ dodával.

Druhá verze příběhu nás bohužel spojuje i s tou nechvalně známou písničkou okolo dopingu. Brock se v poslední době vyhýbal kontrolám, avšak jedné takové přeci jen neunikl. „Lesnar si měl do května projít minimálně třemi kontrolami. První byla na začátku ledna, to jsme ho ještě zastihli, ale v dubnu už to tak lehké nebylo. Limit jsme tedy nesplnili,“ uvedla USADA.

Zda bylo v jeho testu něco nalezeno, to se (aspoň ne teď) nedozvíme. „Výsledky máme, ale nehodláme je nyní zveřejňovat,“ sdělila rovněž USADA, která se k tomu již více nevyjádřila.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!