top fight logo export web
khabib odhaleni

Proč má pořád Khabib kecy, když se mnou přitom odmítl bojovat? ptá se Aldo

José Aldo není spokojený s tím, jak o něm bývalý vládce lehké váhy mluví.

Khabib Nurmagomedov nejednou uvedl, že lidé, co už jednou překlenuli svůj výkonnostní vrchol, se na něj podruhé nikdy nedostanou. Jako příklad zmínil právě Josého Alda, který si na svůj vrchol sáhl před více než pěti lety a od té doby se spíše potuluje nad propastí mezi výhrami a prohrami.

Že se tato zpráva dotkne přímo u srdce brazilského bojovníka, to se asi není čemu divit. Kdyby byla pravda vše, co Nurmagomedov říká, Aldo by dneska neměl žádnou motivaci k boji. Vesměs by se už nemusel ani snažit. A on se chce snažit, chce útočit na titul…

„Štve mě, jak o mně pořád Khabib mluví. Hovoří o mně jako o bojovníkovi druhého sledu, a přitom to byl on sám, kdo se mnou v roce 2016 odmítl bojovat,“ překvapil dnes již pětatřicetiletý Brazilec.

„Ano, je to tak. V roce 2016 si UFC přálo uspořádat bitvu s Khabibem. Já ji přijal, on ji odmítl. Doteď nevím proč. Často jsem v té době trénoval proti americkým wrestlerům a rozhodně mě nebylo snadné povalit na zem. Nepochybně by to byl těžký test pro mě, ale i pro něho. Khabib do toho jít nechtěl, tak proč má pořád takové řeči?“ ptal se.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.