top fight logo export web
jones miocic

Proč nedopadl souboj Jon Jones vs. Stipe Miocic, když byli oba bojovníci připraveni?

Jak Jon Jones, tak i Stipe Miocic se vzájemným zápasem souhlasili. Domluvili se dokonce i na termínu, přesto k žádnému střetu nakonec nedošlo. Čím to?

Bojový byznys je nevyzpytatelný a verbální dohoda dnes už prakticky nic neznamená. Ačkoliv souhlasíte s bojem, ještě není jisté, že k němu stoprocentně dojde. Jako v našem případě.

Jonesův manažer hovořil o tom, že se slavný „Bones“ vrátí ještě letos. Klíčový pro fanoušky byl termín 10. prosince, kde měl headlinovat turnaji UFC 282 proti Stipemu Miocicovi.

Vývoj situace ovšem rozhodl, že se tato dvojice na galavečeru v Las Vegas vůbec neobjeví. Čest účinkovat v hlavním zápase večera se přenesla na Jiřího Procházku, který se v odvetě střetne s Gloverem Teixeirou. Co ale bude s Jonesem a Miocicem? Odpověď na tuto otázku přinesl novinář Ariel Helwani.

Stoprocentně se ještě stanu šampionem těžké váhy, nepochybuje Stipe Miocic
Stipe Miocic

Jon Jones vs. Stipe Miocic zrušeno

„Vše bylo domluvené a připravené, ale bohužel UFC neuspělo s finanční nabídkou… Bylo to více jako ‚Hej, Stipe, chceš zápas? Tak tady je částka. Přijmi, nebo nech být.‘ No a on to nechal být,“ odhalil Helwani ve svém podcastu hlavní kámen úrazu.

Bývalého šampiona těžké váhy Stipeho Miocice tedy neoslovila finanční nabídka ze strany vedení organizace. Proto se žádný duel nedomluvil a zřejmě už ani nedomluví.

„Osobně si myslím, že se UFC posune dál. Duel Miocic vs. Jones nebude, naopak si počkáme do března, až se uzdraví šampion Ngannou. Jones pak půjde hned proti němu,“ domnívá se Helwani, jak se věci vyřeší.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!