top fight logo export web
prochazka rakic mma

Procházka a Blachowicz jsou pro mě dva nejsnazší soupeři, tvrdí Rakič

Když měl Alexandar Rakič uvést jména dvou borců, které by v UFC nejsnadněji porazil, vyšli mu najevo Jan Blachowicz a Jiří Procházka.

Říká se, že styly dělají zápasy, a právě v tomto ohledu drží Rakič nad oběma soupeři dle vlastního názoru ohromnou výhodu.

„Nechci chodit do přílišných detailů, ale hlavní důvod, proč se mi Procházka až doposud vyhýbal, je ten, že ví, že bych ho snadno porazil. On a Jan Blachowicz jsou z té špičky polotěžké váhy pro mě nejsnadněji porazitelnými soupeři,“ pověděl.

Své tvrzení bude moct dokázat už tento víkend. To se proti němu v lasvegaském Apex Centru postaví polský veterán Jan Blachowicz, který nepochybně bude chtít napravit svůj ostudný výkon z titulové bitvy proti Gloveru Teixeirovi.

Jan Blachowicz Glover Teixeira

„Není toho moc, co bych na adresu Jana mohl říct. Toho člověka velmi uznávám. Bojoval, když mu ostatní nevěřili, a ziskem titulu si splnil sen, ve který jen málokdo v jeho případě mohl věřit. Je mi líto, že to musím být zrovna já, kdo jeho snům vystaví stopku, ale tak už to v životě chodí. Kdybych to nebyl já, mohl by to být někdo jiný,“ přemítal.

„Styly určují zápasy a bohužel pro Jana, on mi zrovna hraje do noty. Netuším sice ještě, jakým způsobem vyhraju, ale tou výhrou jsem si poměrně jistý,“ dodal Rakič, jehož by případná výhra měla vystřelit do pozice nového titulového vyzývatele.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.