top fight logo export web
Teixeira se proti mně ukáže v nejlepší možné formě, je si dobře vědom Jan Blachowicz

Procházka je tak snadno porazitelný soupeř, naparuje se Blachowicz

Jan Blahcowicz stále nemůže překousnout, že byl v rámci titulového dění opomenut, a tak se snaží Procházkovi dostat pod kůži.

Polský veterán, z něhož normálně sálá respekt, nyní dává volný průchod svým emocím. Očekával totiž, že si na stará kolena bude moct pořádně přivydělat, když podstoupí ten největší MMA fight v celé historii Evropy. Jiří Procházka, jeho vysněný soupeř, ho však odmítl.

Jirka se bojí!

„Nejsem žádný odborník, ale když se začnete zajímat o samurajskou kulturu, tak dojdete k závěru, že Jiří porušil pravidla. Porušil svůj vlastní kodex. Samurajové vždy hledají největší výzvu, a když ji najdou, chtějí proti ní bojovat

Pokud tohle Jirka řekl, že jsem jeho největší výzva, a pak mi nečelil, tak se mě zřejmě bojí. To je ale věc, kterou si musí vyřešit on sám. Mě svým rozhodnutím vážně zklamal,“ sdělil před pár dny Blachowicz.

Šampion, jehož bojový styl doprovází spousta mezer

Ani tento proslov ovšem s Procházkou nějak nezacloumal, a proto musel polský bojovník ještě trochu přitvrdit. Novináři Arielovi Helwanimu potvrdil, jak je pro něho Procházka „snadný protivník“, a tak se ani nediví, že jde raději znova na Teixeiru.

„Jirka má poměrně divoký styl, který se spoustě lidem líbí, ale zároveň v něm vidíte mnoho mezer. Povím vám, jeho zápasy jsem sledoval a jsem si naprosto jistý, že je snadné ho během duelu nachytat. Kdybych s ním zápasil, tak ho čeká jednoznačné KO. Těch mezer je tam prostě strašně moc,“ naparoval se Blachowicz, jenž věří ve svou jasnou výhru.

Musím jít o titul!

Jelikož si Jan vzal do hlavy, že jeho příští zápas musí být jedině o titul, nebrání se ani změně váhy, když už ho tedy Procházka odmítl.

„Nejspíš je na čase učinit razantní změnu. Fanoušci mě chtějí vidět v boji o pás a já jim ho chci znova doručit. Možná bych tedy vážně měl přejít o divizi dolů,“ zamyslel se polský veterán před novinářem Helwanim.

„Pokud mi bude přislíbena ta šance, tak bych šel porazit Izzyho do jeho kategorie. Pro titul udělám cokoliv. Budu trpět, to shazování mě bude stát spoustu sil, avšak ten titul chci za každou cenu!“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.