top fight logo export web
Jiri Prochazka Glover Teixeira ufc odveta

Procházka s Teixeirou pouze jako předskokani? UFC na téže turnaj chystá ještě větší trhák

Jiří Procházka s Gloverem Teixeirou se mají utkat na prosincovém turnaji UFC 282. Hlavní zápas by jim ale nejspíše nepatřil.

Zatím se jedná o spekulace, nicméně ty k nám zasílá mnohdy důvěryhodný novinář Ariel Helwani. Dle jeho zdrojů UFC na prosincový turnaj chystá dva titulové souboje, z nichž jeden by vážně měl náležet Procházkovi. Ten druhý by ale obstaral „GOAT“ Jon Jones.

Odveta na UFC 282

„Dana White by na turnaji UFC 282 rád uspořádal zápas o dočasný titul těžké váhy s Jonem Jonesem a Stipem Miocicem v hlavní roli. Rád bych zdůraznil slovo ‚chtěl‘, jelikož stále není nic oficiálně domluveného,“ informoval Helwani.

Pro téže galavečer je v plánu i první obhajoba Jiřího Procházky, o jehož soupeři by snad už definitivně nemělo být žádných pochyb. Už i takový Magomed Ankalaev pochopil, že není v první vyzývatelské linii, a proto si začal říkat o Jana Blachowicze. Oproti tomu Glover Teixeira stihl potvrdit, že 10. prosince bude připraven.

Místem konání by pak už tradičně pro závěr roku měla být lasvegaská T-Mobile Arena, která se stala již jakýmsi hlavním centrem organizace. Postupně nám budou oficiálně odhalovány všechny podrobnosti, ovšem takovýto je současný náčrt, kterým se chce Dana White a jeho kolegové řídit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!