top fight logo export web
jiri prochazka odveta navsteva las vegas

Procházka se ve Vegas střetl s Adesanyou, Blachowiczem i Teixeirou. Ten opět řešil odvetu

Jiří Procházka se s odstupem tří týdnů opět setkal tváří v tvář s Gloverem Teixeirou. Ten mu připomněl, že čeká na odvetu.

Co se z Jirky stal „velký pán“, začal ho každý všude zvát. Nejen na domácí scéně, kde už podstoupil několik meetingů, ale i v zámoří, kde si schůzku s ním vyžádal i sám Dana White.

Český samuraj tuto schůzku spojil se zábavou. Během sobotního večera zamířil do lasvegaské T-Mobile Areny, kde se konal turnaj UFC 276. MMA elita nechyběla jak v kleci, tak ani v hledišti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jan Blachowicz (@janblachowicz)

Jiří Procházka se sešel a fotil téměř s každým. Zajímavé byly však i samotné rozhovory. Jan Blachowicz připomněl, že s Jirkou musí zrealizovat ten největší fight v celé MMA historii Evropy. Glover Teixeira zase trval na tom, že si zaslouží odvetu.

„Pojďme do toho znovu. Všichni si to přejí vidět a já chci dokázat, že jsem stále nejlepší!“ přidal k popisku bývalý brazilský šampion.

Celá UFC smetánka se na turnaji UFC 276 sešla hned v první řadě. Jak ukazují záběry z ESPN, Prochy seděl vedle manažera Aliho Abdelazize. Opodál po jeho levici byli Kamaru Usman, Francis Ngannou. Napravo zase Dustin Poirier, který se během akce verbálně rafnul s Michaelem Chandlerem.

A na závěr nechybí ani póza s šampionem střední váhy Israelem Adesanyou, který pár chvil předtím vyhrál hlavní zápas večera. Zároveň se netají tím, že je Jirkovým velkým fanouškem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený T J Simpson (@timsimpson)

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!