top fight logo export web
Jiří Procházka vyhlíží duel s Blachowiczem, ale je otevřený i ještě větší výzvě

Procházka si myslí, že má kamennou bradu, ale ještě nenarazil na „Kladivo“, nabízí se Santos

I když se Jiří Procházka soustředí na svoji přípravu a pozici náhradníka pro titulový boj mezi Blachowiczem a Teixeirou, létají k němu výzvy ze všech světových stran.

Tu další si na pozápasové tiskové konferenci přichystal Thiago Santos. Nejprve se Marreta přiznal, že chce znovu dostat šanci zabojovat o titul a poté si vybral dalšího soupeře.

„Jestli Jiří Procházka nechce stále čekat, tak já jsem tady. Můžu s ním bojovat! Je to dobrý bojovník, kterého respektuji. Viděl jsem jeho zápasy a očividně si myslí, že má kamennou bradu. To je však proto, že zatím nenarazil na Kladivo. Jestli si chceš svojí bradu otestovat, já jsem tady!“ Santos měl těsně po zápase s Johnny Walkerem, kterého dokázal v takticky hodně svázané bitvě přetlačit na body 3x 48-47.

Souboj Brazilců zůstal daleko za očekáváním, ale to se občas při střetu dvou tvrdých strikerů stává. Walker se nechal před zápasem slyšet, že by si věřil na šampiona Blachowicze i na Procházku, ale po třetí porážce v posledních čtyřech zápasech může na podobné výzvy rovnou zapomenout.

Marreta se naopak odrazil k lepším zítřkům a dokázal vyhrát poprvé od poloviny roku 2019, kdy na UFC 239 podlehl Jonesovi. Zajímavostí je, že Thiago byl ve hře již před prvním Jirkovým zápasem v UFC.

Martin Karaivanov společně se svým svěřencem ale usoudili, že bude na start lepší Volkan Oezdemir. Tato volba se ukázala jako správná a výsledkem bylo tvrdé ukončení ve druhém kole.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.