top fight logo export web
jiri prochazka obhajoba souperi

Procházka uvedl, v jakém pořadí by si přál, aby k němu vyzývatelé chodili

Jiří Procházka jako nový šampion polotěžké váhy UFC stihl nastínit svou představu, jak by si přál, aby k němu potenciální vyzývatelé chodili.

UFC v čele s Danou Whitem má jasnou vizi a stejně tak ji má i nový šampion divize do 93 kilogramů.

Jiří Procházka se během minulého víkendu postaral o historický okamžik a nyní je jeho jméno všude zmiňováno. Každý totiž má zájem o mistrovský pás, který se právě dostal do jeho moci.

Komu by tedy Jirka Procházka dal šanci jako prvnímu?

„V první řadě bych nabídl odvetu Gloveru Teixeirovi a potom bych rád bojoval s Janem Blachowiczem. Domnívám se, že je Jan druhým nejvíce nebezpečným bojovníkem v žebříčku. Hned za mnou,“ odhalil Procházka v pořadu The MMA Hour.

I český samuraj tedy chápe, že si Teixeira za předvedený výkon a to neskutečné odhodlání zaslouží odvetu. Dana White tuto možnost zatím nezmínil, ale i tak je to od Jirky štědrá myšlenka.

„Každopádně netuším, jaké jsou preference UFC. Musím se s nimi o tom ještě pobavit. Pokud by to však byl Jan, museli bychom to uspořádat někde v Česku nebo Polsku. Tohle je zaručeně největší MMA bitva v celých dějinách Evropy,“ domnívá se.

Názor Dany Whitea

„Nový vyzývatel pravděpodobně vzejde ze zápasu Anthony Smith vs. Magomed Ankalaev. Nicméně je tu ještě Jan Blachowicz, který ztěžuje mé rozhodování. Uvidíme, jak se věci vyvinou,“ prozradil hlavní šéf organizace v nedávném vysílání The Spinning Backfist Boys, kde tak nastínil, že by Jirku rád viděl bojovat proti jednomu z těchto tří borců.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.