Top-Fight.cz - bojové sporty
jiri prochazka ufc 267

Procházku čeká s Teixeirou moc těžký fight, ten člověk má asi nejlepší strhy v UFC, vypozoroval Cejudo

Henry Cejudo, po jehož boku se má Jiří Procházka na svůj titulový duel připravovat, nevěstí pro českého borce žádnou snadnou práci.

Prozatím to vypadá tak, že se Jirka v titulovém boji představí v průběhu května, tedy přibližně přesně po roce od svého posledního zápasu v UFC. Na přípravu má tedy ještě dostatek času, který ovšem bude velmi důležitý.

Své dovednosti má pilovat po boku Jona Jonese či Henryho Cejuda, zlatého šampiona z olympijských her ve wrestlingu. Zem je jeho primární zbraní, a tak může dalším bojovníkům předávat cenné rady.

„Co Khabib odešel do důchodu, musím přiznat, že zde Teixeira zůstal jedním z nejlepších wrestlerů vůbec. Navíc má asi úplně ty nejlepší strhy v celém UFC,“ chválil Cejudo současného šampiona polotěžké váhy.

„Na Procházku rozhodně čeká velmi těžký fight. Jak ho Glover dostane na zem, určitě tam může hrozit svými submisemi. A věřte mi, nikdo nechce být na zemi s Gloverem,“ uvedl v podcastu WEIGHING IN.

Český samuraj s touto hrozbou počítá, a proto se nyní bude zaměřovat na svůj wrestling, který bude v UFC poprvé vystaven pořádné zkoušce.

Zmíněné titulové bitvy se dočkáme patrně na turnaji UFC 274, který se má uskutečnit 7. května v Brazílii. Sám šampion stihl prozradit, že se dříve jak v květnu vrátit nestihne a že by se rád představil před domácím publikem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Procházku čeká s Teixeirou moc těžký fight, ten člověk má asi nejlepší strhy v UFC, vypozoroval Cejudo