Top-Fight.cz - bojové sporty
Dustin Poirier ufc mma

Z Dustina Poiriera se stal šašek, když nedostál svým slovům a následně „srabácky“ Oliveirovi odklepal.

Lehká váha je celá nabitá kvalitou, ale i tak byl Dustin Poirier považován papírově za nejlepší z nich. Když ovšem nastoupil do titulové bitvy proti úřadujícímu brazilskému šampionovi Charlesovi Oliveirovi, tak se prý od druhého kola psychicky zhroutil, zamrzl a nakonec odklepal (znovu).

„Úplně stejný scénář jako s Khabibem, jenom tentokrát mi kompletně zatuhla mysl a já nebyl schopen dobře rozjetý zápas i úspěšně dokončit. Bál jsem se s Charlesem pustit do nějakého grappling a bál jsem se za ním vrhat, aby mě nestáhl na zem… Prostě jsem totálně podcenil své schopnosti, i když mám černý pásek v jiu jitsu. Vůbec si to neumím vysvětlit,“ kál se „Diamond“ po zápase.

Za svůj nemasný výkon si však vysloužil kritiku. „Než takhle srabácky odklepat, to bych se raději nechal uspat,“ vzkázal mu takový Michael Chandler. „Jsem vůči němu kritický, ale je to jen kvůli tomu, co všechno před zápasem nakecal. Raději šel bojovat s Conorem McGregorem, jelikož Oliveiru nazval snadným soupeřem. Tak to vidíš, Dustine, jak snadný soupeř to byl,“ pokračoval.

„Tohle je holt karma. Říct o mistrovském titulu, že to je bláznovo zlato, a pak se k němu ani nedostat. Tímhle si Dustin skutečně nasral do huby,“ pronesl Chandler pro MMA Fighting.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Prohra s Oliveirou? Poirier si pěkně nas*al do huby, nebral si servítky Chandler