top fight logo export web
Děsivé St.Pierrovo proroctví! Má snad opravdu Francis Ngannou strach?

Prohra se St.Pierrem? Moc rád bych ji odčinil. Vím, že bych odvetu vyhrál, říká Bisping

Michael Bisping dodnes lituje své prohry s Georgesem St.Pierrem. Jednak proto, že měl na to vyhrát, a jednak také proto, že do duelu vstupoval zraněný.

Tyto důvody mu údajně několik nocí nedaly spát. Po celou dobu totiž věděl, že v něm dříme daleko více, než mohli lidé v listopadu roku 2017 vidět. Přesně v této době totiž přišel o svůj pás šampiona střední váhy.

„To je ten problém, protože za normálních okolností bych St.Pierra zmasakroval. Opravdu věřím tomu, že kdybychom měli odvetu, tak bych vyhrál a vůbec by se ani nejednalo o kompetentní fight, ale té noci jsem to prostě nebyl já,“ vypovídal Bisping během otázek a odpovědí na svém YouTube kanálu.

„Do toho zápasu jsem vstupoval zraněný, opravdu zraněný. Měl jsem natržené žebro a k dispozici jen jedno oko,“ připomínal několik zásadních faktů, které se podepsaly na jeho výkonu.

Pro St.Pierra tohle byl poslední kariérní zápas. Danu Whitea si tím dokonce velmi rozzlobil, neboť mu slíbil, že pokud vyhraje pás střední váhy, tak ho aspoň jednou obhájí. To už ale neučinil a od té doby si White dává velký pozor na to, komu titulové šance dává.

Nedávno například šéf UFC zamítl boj o pás pérové váhy Henrymu Cejudovi. Ze stejného důvodu jako u GSPho, i u Cejuda se bál, že by pás vyhrál a pak opět utekl do důchodu.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.