top fight logo export web
mark_hunt_ufc

Rád bych znova bojoval, ale po zažalování UFC mě už nikdo nechce, tvrdí známá těžká váha

I Mark Hunt zatoužil po návratu do boje, současná situace mu to prý ale příliš neumožňuje.

Slavná těžká váha, kterou jsem viděli bojovat s Brockem Lesnarem, Alistairem Overeemem, Stipem Miocicem či Fabriciem Werdumem by si ráda ve svých neuvěřitelných sedmačtyřiceti letech ráda opět oprášila rukavice. Tak snadné to ale nebude.

„Rád bych znova bojoval, ale myslím si, že se mi ta cesta nadobro zavřela. Ani ne tak kvůli mému věku jako kvůli tomu, že jsem se dostal na jakousi černou listinu, opravdu se mi nedaří nikde uzavřít dohodu,“ přiznává Hunt.

„Od té doby, co jsem opustil UFC, se mi podařilo vyjednat jenom jeden jediný fight v ringu, a i když jsem prohrál, dost jsem si ho užil. Následně to šlo ale vše do kytek, UFC zatahalo za nějaké nitky a mně se rázem všechny dveře zavřely,“ popisoval Arielovi Helwanimu.

„Je to tím, že jsem na UFC podal trestní oznámení, celá organizace se stala příliš toxická a začala podporovat ty, které jim vydělávali peníze. Jako Jones a Lesnar, dva hlavní sypači ve hře. Dana White to o nich věděl, ale vždy se jim snažil pomoci. Tohle jsou věci, které vám prostě vezmou z boje nadšení, a když si otevřete hubu, tak ještě dostanete vynadáno,“ reagoval s tím, že teď se se svou situací už poměrně smířil a patrně v důchodu zůstane.