top fight logo export web
sean ufc hry plat

Raději hraju Call of Duty, než sleduju UFC, přiznává O’Malley

Sean O’Malley se pasoval do role nejatraktivnějšího MMA zápasníka současnosti. Bojování ho ale nijak nebaví, k tréninkům se nutí a žádné zápasy nesleduje.

„Sugar“ není zrovna vzorným typem bojovníka, z kterého bychom si měli brát příklad. Přesto jeho styl budí zájem a jeho dovednosti ukazují, že by na tu špičku měl mít.

Málokdo ovšem ví, že se za touto skořápkou profesionálního fightera schovává člověk, který bojováním skoro až opovrhuje. Dělá to hlavně kvůli financím, jejichž přívod se s podpisem nové smlouvy v UFC značně zvýšil.

Sean O Malley konec zapasu ufc 276

Sean O’Malley miluje počítačové hry

„Jsem normální týpek jako každý z vás,“ řekl O’Malley svým posluchačům během živého streamu. „Bojování mě vlastně ani nebaví, nebaví mě tréninky a nebaví mě hubnutí. Tenhle sport je dost o sebeobětování a přemáhání se,“ uvedl, jak to vnímá.

„Kdykoliv se s někým bavím, mnoho zápasníků tímto sportem žije. Sledují turnaje, studují soupeře, takový já nejsem. Opravdu by muselo jít o nějakou masivní, masivní událost, aby si to získalo mou pozornost,“ řekl.

„Raději hraju Call of Duty. To stejně dělám většinu svého volného času… Ale navzdory tomuhle všemu to ještě neznamená, že v této hře nemám žádné cíle. Chci být historicky nejpopulárnějším bojovníkem planety. Už teď jsem něco jako McGregor, lidé chodí na mé turnaje, žádají si mě a chtějí mě vidět. To mě naplňuje motivací,“ doplnil O’Malley, jehož bude 22. října čekat duel s Petrem Yanem.

O’Malley: Kdo začne před Whitem mluvit o penězích, ten má potíže. Jsem rád, že jsem z toho venku

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.