top fight logo export web

Rafael dos Anjos: Můj cíl je být znovu světovým šampionem

Bývalý šampion lehké váhy Rafael dos Anjos chce světu dokázat, že patří mezi špičku bojovníků této váhové kategorie, a že si jde tvrdě pro to, co je jeho.

„Můj cíl je být světovým šampionem lehké váhy, jak jsem to dokázal už v minulosti,“ zmínil dos Anjos.

„V životě toho musíte hodně obětovat. Myslím si, že jsem ve velterové váze ukázal, co ve mně je, bojoval jsem o titul, ale myslím si, že nejsem typ zápasníka pro velterovou váhu. Nasadil jsem velmi tvrdou dietu a všechno kolem toho. Chci dokázat, že můžu znovu být šampionem lehké váhy.“

Rafael Dos Anjos se měl v polovině listopadu představit na turnaji UFC Vegas 14 v hlavním zápase proti Islamu Makhachevovi, který byl ale kvůli zdravotním problémům vyřazen z turnaje. Na jeho místo se nabídl pouhých pět dní před zápasem Paul Felder, který svůj poslední zápas proti Hookerovi prohrál.

Paul Felder je momentálně světová sedmička žebříčku. Pokud se bývalému šampionovi podaří porazit Feldera v nadcházejícím vzájemném duelu, je velice pravděpodobné, že by se Dos Anjos mohl posunout v žebříčku lehké váhy na pátou pozici, což by byl už jen krok od toho, aby získal titulovou příležitost.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.