top fight logo export web
Cormier překvapil: Jones si vydělává stejné peníze jako Khabib, víc si nezaslouží!

Rampage Jackson vysvětluje, proč bude Jon Jones v těžké váze dominovat

Jonesův návrat začíná dostávat čím dál reálnější kontury a bývalý UFC šampion předvídá, proč si těžkou váhu doslova podmaní.

Někteří jedinci tvrdí, že je rozdíl mezi polotěžkou a těžkou váhou naprosto zásadní, ovšem pak se stačí podívat na takové bijce, jako je Ciryl Gane, kteří se řídí mozkem, a tudíž se dokáží i takové obávané těžkotonážní KO síle vyhnout.

Jon Jones byl odjakživa inteligentní fighter a jeho bojové IQ by mu údajně na této nové pouti mělo značně pomoct.

„Myslím si, že si to Jones bude v těžké váze dávat. Zejména, pokud se mu bude dařit vyhýbat úderům, jako se mu to dařilo doposud. Povím vám, osobně jsem s ním bojoval a měl jsem co dělat, abych ho vůbec zasáhl,“ řekl Quinton „Rampage“ Jackson, jenž dal vzpomenout na svůj deset let starý prohraný duel.

„Zasáhnout Jona čistou ranou je téměř nemožné, proto očekávám, že se mu bude po přechodu do nové hmotnostní divize dařit,“ předpověděl v rozhovoru pro Helen Yee.

Nyní se jenom vyčkává, kdy k „Bonesovi“ přiletí oficiální povolávací rozkaz. Spekuluje se, že to bude proti vítězi bitvy Francis Ngannou vs. Ciryl Gane, na druhou stranu by si to ale také mezitím mohl střihnout s bývalým šampionem Stipem Miocicem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!