Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Řeknu vám tohle, povídá Abdelaziz, Conor je z odvety s Khabibem totálně po*ranej

Řeknu vám tohle, povídá Abdelaziz, Conor je z odvety s Khabibem totálně po*ranej

Je odveta Conora s Khabibem pasé? Podle Dany Whitea ne, podle bojových fanoušků také ne, dokonce ani podle kolegů z týmu ruského Orla ne, avšak Ali Abdelaziz sdílí naprosto jiný názor.

Manažer doposud neporaženého šampiona z divize lehké váhy se v rozhovoru pro TMZ Sports nechal slyšet, že žádná odveta není na obzoru, a to hlavně z jednoho prostého důvodu – Conor je z ní naprosto vyděšený (přeloženo doslovně).

Nemůžeme vyloučit ten fakt, že si chtěl Ali rýpnout přímo do vosího hnízda a přinutit tak druhou stranu k nějaké reakci, ovšem poté se začal oháněl rovněž i jakýmisi „důkazy“, které by „strašpytla“ Conora měly definitivně usvědčit.

„Poslouchejte, Conor McGregor nechce žádnou odvetu s Khabibem, je to jasný jako facka. Vím to, mám to podložené, vyhýbá se tomu zápasu velkou oklikou. Nejen Conor, ale i jeho rodina, a dokonce i celé Irsko jsou vystrašeni z Khabiba,“ uvedl Abdelaziz.

„Jeho otec si nepřeje odvetu, jeho matka to slovo ani nechce slyšet, jeho žena a děti jakbysmet. Celé Irsko vidělo tu ostudu, byla to největší potupa jeho kariéry, a proto si slovo ‚odveta‘ nikdo ani nedovolí vyslovit. Všichni jsou vystrašeni,“ pokračoval.

A jen u toho to nekončilo. „V UFC je spousta lepších zápasníků, co jsou pro Khabiba lepším meřítkem. Tony se ale bohužel zachoval tak, jak se zachoval a svou šanci propásl,“ vysvětloval, že další titulová bitva bude mezi Eaglem a vítězem duelu Poirier – Holloway.

Jak se tedy celá ta situace okolo Conora vyvine? „Řeknu vám tohle,“ povídá Abdelaziz, „Khabib může bojovat s velbloudem, může bojovat s medvědem nebo tygrem, ale s jednou věcí jsem si jistý, Conora necháme žít zbytek života v klidu,“ dodával.

Nakonec tu máme i jeden vzkaz pro Notoriouse: „Pokud nechcete vdechovat kouř, tak o něm nemluvte.“ Těžko říct co tím Abdelaziz přesně zamýšlel, ale jistý závěr si nad tím udělá každý sám.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?