top fight logo export web
0d61ac3416e6d95e01ae02d4730f947b3eb6e0c0

Řeknu vám tohle, povídá Abdelaziz, Conor je z odvety s Khabibem totálně po*ranej

Je odveta Conora s Khabibem pasé? Podle Dany Whitea ne, podle bojových fanoušků také ne, dokonce ani podle kolegů z týmu ruského Orla ne, avšak Ali Abdelaziz sdílí naprosto jiný názor.

Manažer doposud neporaženého šampiona z divize lehké váhy se v rozhovoru pro TMZ Sports nechal slyšet, že žádná odveta není na obzoru, a to hlavně z jednoho prostého důvodu – Conor je z ní naprosto vyděšený (přeloženo doslovně).

Nemůžeme vyloučit ten fakt, že si chtěl Ali rýpnout přímo do vosího hnízda a přinutit tak druhou stranu k nějaké reakci, ovšem poté se začal oháněl rovněž i jakýmisi „důkazy“, které by „strašpytla“ Conora měly definitivně usvědčit.

„Poslouchejte, Conor McGregor nechce žádnou odvetu s Khabibem, je to jasný jako facka. Vím to, mám to podložené, vyhýbá se tomu zápasu velkou oklikou. Nejen Conor, ale i jeho rodina, a dokonce i celé Irsko jsou vystrašeni z Khabiba,“ uvedl Abdelaziz.

„Jeho otec si nepřeje odvetu, jeho matka to slovo ani nechce slyšet, jeho žena a děti jakbysmet. Celé Irsko vidělo tu ostudu, byla to největší potupa jeho kariéry, a proto si slovo ‚odveta‘ nikdo ani nedovolí vyslovit. Všichni jsou vystrašeni,“ pokračoval.

A jen u toho to nekončilo. „V UFC je spousta lepších zápasníků, co jsou pro Khabiba lepším meřítkem. Tony se ale bohužel zachoval tak, jak se zachoval a svou šanci propásl,“ vysvětloval, že další titulová bitva bude mezi Eaglem a vítězem duelu Poirier – Holloway.

Jak se tedy celá ta situace okolo Conora vyvine? „Řeknu vám tohle,“ povídá Abdelaziz, „Khabib může bojovat s velbloudem, může bojovat s medvědem nebo tygrem, ale s jednou věcí jsem si jistý, Conora necháme žít zbytek života v klidu,“ dodával.

Nakonec tu máme i jeden vzkaz pro Notoriouse: „Pokud nechcete vdechovat kouř, tak o něm nemluvte.“ Těžko říct co tím Abdelaziz přesně zamýšlel, ale jistý závěr si nad tím udělá každý sám.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.