top fight logo export web
paddy jidlo vaha ufc zapas

Rekordní váha? Paddy Pimblett prý atakuje hranici 100 kilogramů!

Paddy Pimblett nyní rozjel turné po restauracích a dopřává si, co to jen jde. Výsledky se však podepisují na jeho váze.

Perspektivní bijec z divize lehké váhy, jejíž hmotnostní hranice je 70 kg, má nyní období bez zápasu. Zatímco se mnoho ostatních bojovníků v takové fázi udržuje v určité fyzické kondici, Paddy si dopřává, co mu hrdlo ráčí.

Paddy Pimblett jidlo zapas
Paddy Pimblett miluje jídlo

Asi není třeba opakovat, jak moc mu jídlo chutná. To on sám už několikrát přiznal. Strava jej prostě dělá šťastným a obzvláště tučná nebo sladká jídla jsou velmi dobrá.

Paddy momentálně mapuje nejlepší restaurace po Britských ostrovech, přičemž naposledy se zastavil v Dublinu, kde má vlastní stravovací podnik sám hvězdný Conor McGregor.

Už samotný titulek videa hovoří o tom, že si Paddy objednal všechno, co jen šlo. A když byl nasycený, pochválil šéfkuchaře a přiznal, že atakuje svůj osobní hmotnostní rekord.

„Chtěl jsem pomalu začít hubnout, teď se ty plány znova odkládají,“ zažertoval liverpoolský bojovník. „Ještě pár posledních drinků, vážně, již pomalu útočím na hranici sta kilogramů,“ práskl na sebe.

Ještě před měsícem byla z Paddyho regulérní polotěžká váha (93 kg). Před sebou má tedy několik pekelně náročných měsíců, aby shodil zase do lehké.

„Osobně bych rád bojoval ještě před vánočními svátky, abych se pak mohl zase pořádně nažrat, ale zatím to nevypadá dobře. Reálnější bude něco po novém roce, ovšem uvidíme, s čím nakonec UFC přijde,“ řekl Paddy.

Je na čase, abyste se starali o své zdraví a věděli, kdy máte odejít do důchodu, radí GSP bojovníkům

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!