top fight logo export web
f1a7486a36e702a1c592119bd466345c854d2287

Repríza UFC 229 se konat nebude! Khabib hodlá čelit Fergusonovi a pak seknout s UFC

Nové zprávy, které do světa vyslal Khabibův strýc Alex Nurmagomedov, zvěstí to, čeho se všichni příznivci ruského orla předem báli. Současný mistr v lehké váze nám jednou prozradil, že jeho cílem je zakončit kariéru na samotném vrcholu, a to navíc kompletně neporažen, k čemuž mu zbývá už jenom jeden soupeř. Jeho jméno je Tony Ferguson a podle mnoha expertů zůstává úplně tím posledním, kdo by mohl houževnatého šampiona sesadit z trůnu.

Chvíli poté, co Khabib porazil Conora ve čtvrtém kole jejich vzájemného duelu, zavolal irský zápasník šéfovi celé organizace a žádal ho o odvetu. Jak se později ukázalo, tak tato slova nevzalo UFC nadarmo a ihned se rozhodlo jednat. 

„Od samotného začátku bylo Khabibovi nabízeno 15 milionů amerických dolarů, pokud ten souboj přijme,“ říká Alex Nurmagomedov prostřednictvím Sport Express. Odpověď ale UFC nepotěšila: „Nechte Conora zápasit s ostatními a mně dejte Fergusona.“

Repríza UFC 229 se konat nebude

Jak se zdá, tak tento scénář byl napsán ještě před historickou událostí, která se konala v noci na 7. října v lasvegaské T-Mobile Areně. „Bylo to v plánu od samotného začátku. Nejdřív McGregor, pak Ferguson a poté konec v UFC,“ překvapuje strýc The Eagla.

O zcela definitivní konec kariéry by se ovšem jednat nemuselo. „Nyní máme na stole spoustu nabídek. Ve hře je Bellator, Fight Night, Akhmat a další. Nemyslím si ale, že Khabib teď po takovém výkonu přijme něco pod 5 milionů,“ uvádí. 

Prozatím nemá cenu nikam spěchat. Na současného šampiona čeká dobrovolný a zároveň i vynucený odpočinek, neboť teprve až po vyjádření vyšetřovací komise budeme vědět, jaký dlouhý bude Khabibův trest za skok do publika.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.