top fight logo export web
Robert Whittaker se nyní vyjádřil k odvetě v UFC

Robert Whittaker předvídá vítěze bitvy Oliveira vs. Gaethje

Jak se pomalu blížíme k očekávané bitvě o titul lehké váhy, šíří se i predikce, jak dopadne.

Svůj názor se rozhodl přidat do sbírky bývalý šampion střední váhy Robert „The Reaper“ Whittaker. I on si pochopitelně jako věrný bojový fanda tuto válku nenechá ujít. Vítěze si tipnout je ovšem podle něho velmi složité.

„Přátelé, tohle je velmi obtížný zápas na jakékoliv tipování. Šance obou bojovníků se pomalu blíží k padesáti procentům, i když lehce navrch podle mě bude mít Oliveira,“ prozradil Whittaker u Jamese Lynche.

„Pokud se tento fight přenese na zem, pak budu věřit Oliveirovi a jeho grapplingu. V těchto nižších hmotnostních kategoriích navíc není tak obtížné někoho stáhnout na zem. A i když má Gaethje prvotřídní obranu proti strhům, určitě jim nebude odolávat věčně.

Takže z té komplexnější stránky rozhodně věřím, že by měl být úspěšnější šampion. Gaethje má ovšem na své straně sílu a v takovém případě to je o tom, zdali mu tam něco projde,“ zmínil se Whittaker.

K duelu mezi Oliveirou a Gaethjem dojde na turnaji UFC 274. Tento galavečer bude pro tuzemské publikum o to zajímavější, neboť na něm vystoupí i český zástupce Jiří Procházka.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.