top fight logo export web
robert whittaker

Robert Whittaker vysvětlil, proč se považuje za nejvíce nebezpečného zápasníka střední váhy

Robert Whittaker i navzdory dvěma porážkám s Israelem Adesanyou věří, že je nejvíce nebezpečným bojovníkem střední váhy. A toto je důvod.

„The Reaper“ býval šampionem střední váhy a co je mu třeba dát za pravdu, je to, že se dokázal probít skrze skupinu naprostých zabijáků. Dokonce i duel s Marvinem Vettorim pro něho byl naprostou hračkou, pouze na Israela Adesanyu recept najít nedokázal.

Pomineme-li tento jediný vroubek, stojí si Whittaker za tím, že je největší hrozbou v divizi do 84 kilogramů. A důvod? Protože se soupeři po zápase s ním mění. On jim ukáže, že mají ve svém bojovém stylu nedostatky. A ne zrovna malé.

Robert Whittaker: Já jsem nejlepší

„Bez ohledu na obě prohry s Adesanyou, kde o té druhé dodnes pochybuji, protože cítím, že jsem ten zápas vyhrál, o sobě tvrdím, že jsem nejvíce nebezpečný bojovník v divizi. Je to proto, že kvůli mně soupeři nenávidí bojování. Beru jim lásku z tohoto sportu,“ uvedl Whittaker v podcastu u Michaela Bispinga.

„Podívejte se na mě, neustále jsem na špici divize. Tolik dlouhých let už. Vždy jsem byl buďto šampion, anebo číslo jedna v žebříčku. Nikdo mě z tohoto místa nedokáže sundat, a když se o to někdo pokusí, ukážu mu v boji jeho slabiny. Nikdo nemá rád, pokud jim takto brutálně otevřete oči,“ sdělil australský Reaper, který aktuálně čeká, jak se pro něho situace vyvine. Po skalpu Vettoriho se mu nenabízí moc možností, které by ho někam posunuly. Patrně bude muset opět přijmout fight s někým, kdo je v žebříčku za ním.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!