top fight logo export web
ronda rousey mma kariera navrat

Ronda Rousey jmenovala jedinou soupeřku, která by ji vytáhla z důchodu

Všem bojovým dnům Rondy Rousey by přeci jen nemusel ještě být úplně definitivní konec. Čerstvou mámu by z důchodu mohla vytáhnout jedna soupeřka.

Světoznámá zápasnice, která před sedmi lety pobláznila svět smíšených bojových umění, v posledním díle The Kurt Angle Show odhalila, že v sobě ještě nějaké síly na ten poslední taneček má. Aby se ho ale přiměla podstoupit, potřebuje k tomu ty správné podmínky.

ronda rousey mma kariera

Vstoupí Ronda Rousey ještě do klece?

„Dobře, dobře. Ve skutečnosti tu opravdu je jedna osoba, kvůli které bych tento důchodový status zrušila,“ pověděla Rousey ve výše zmíněném podcastu.

„Řekla jsem to asi už tisíckrát a normálně nemám v úmyslu se vracet, ale kvůli Gině, Gině Carano bych udělala výjimku,“ pravila.

„Ona je totiž tím důvodem, proč jsem přešla na tuhle dráhu. Ona mě inspirovala a díky ní jsem přišla na to, že se i z nemožného může stát možné. Kvůli ní bych se vrátila klidně hned zítra a bojovala s ní v jakékoliv váze by si zvolila. A nemuselo by to být ani v oktagonu, ale třeba na mé zahradě,“ uvedla.

„Tohle je věc respektu. Gině za vše ve své kariéře vděčím, a pokud bude chtít, budu na ni připravená,“ nabídla se Ronda Rousey, jejíž poslední profesionální MMA zápas se uskutečnil v prosinci roku 2016. Carano je však mimo hru ještě mnohem, mnohem déle.