top fight logo export web
oliveira gaethje

Rozhodnuto! McGregor se vrátí nejdřív v červenci, souboj o titul proběhne už v květnu

Dana White čekal na verdikt lékařů a ti rozhodli. Jelikož McGregor začne s plnou MMA přípravou až v dubnu, nebude se na něj s titulovou bitvou čekat.

Už to přeci jen vypadalo, že by si slavný Ir díky svému jménu mistrovskou šanci měl vydupat, ale i sám osud si to nakonec přál jinak.

Jak nyní Dana White prozradil v živém vysílání na kanálu ESPN, o titul lehké váhy bude zápasit Justin Gaethje, který je připravený bojovat klidně hned. Volný termín mu však připravili na turnaj UFC 274 (7. května).

„Jak jsme říkali, nebudeme nic dělat, dokud nebudeme znát všechny okolnosti. Nyní je známe, což znamená, že o pás lehké váhy budou bojovat Charles Oliveira a Justin Gaethje,“ prozradil na ESPN šéf noblesní MMA organizace.

Ke Conorovi se více vyjádřit nechtěl, řekl však už jen to, že stále očekává jeho letní návrat. „U Conora se nic nezměnilo, noha se hojí dobře a v létě bude zpátky. Patrně v červenci, uvidíme však ještě, jaké scénáře se nám nabídnou,“ rozvinul svou pár dní starou zprávu, podle níž se ještě nevědělo, zdali by se Notorious stihl vrátit do května.

Součástí karty UFC 274 bude i český samuraj Jiří Procházka, jenž se utká s Gloverem Teixeirou. Původně se místem konání mělo stát brazilské Rio, nyní se ovšem spekuluje o tom, zdali se turnaj nepřesune do USA.

A jak se k celé situaci vyjádřil Gaethje? „Jsem rád, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. Kdyby mě totiž předskočil člověk, který je na devátém místě v žebříčku a na kontě má dvě prohry v řadě, asi bych to neunesl a něco už vážně provedl,“ prozradil arizonský rváč téže pro ESPN.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.