top fight logo export web
kamaru usman penize zena

Ruka se hojí dobře, informoval Usman. Prozradil i termín, kdy se střetne s Edwardsem

Kamaru Usman se do klece vrátí mnohem dříve, než se původně čekalo.

Už do duelu s Colbym Covingtonem vstupovala Nigerijská noční můra údajně s natrženým svalem. Ten jí lékaři opět dali dohromady a nyní se pomalinku zapojuje do postupného tréninku, jehož vrcholem by měl být letní comeback.

„Ruka se hojí dobře. Řekl bych i lépe, než jsem čekal,“ pověděl Usman reportérovi Schmovi na jeho YouTube kanálu, kde stihl prozradit, že se již zaměřuje na svou další obhajobu.

„Doufám, že to vyjde, rád bych se do klece vrátil v červenci. Než ale padne nějaké oficiální rozhodnutí, budu muset dostat lékařské povolení, tak uvidíme. Každopádně chci bojovat v létě, abych na podzim mohl vyhlížet duel s Canelem Alvarezem,“ nezapomněl podotknout, jaký je jeho hlavní cíl.

Dana White už stihl určit, že příštím titulovým vyzývatelem v rámci velterové váhy bude Leon „Rocky“ Edwards, jenž na svou příležitost čeká dobré dva roky. V této době nebyl zase tak moc aktivní, ale na druhou stranu měl a stále má na kontě devět výher v řadě.

Co se Usmana týče, ten až podezřele moc často a nahlas mluví o boxerském souboji s Canelem Alvarezem. I když mu druhá strana tento zájem zatím neopětuje, ústa nigerijského šampiona nezůstávají zticha.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.