top fight logo export web
chimaev covington mma zapas

Ruku na srdce, Covington má z Chimaeva strach, myslí si šampion

Khamzat Chimaev vs. Colby Covington je momentálně zápas, který se vyloženě sám nabízí. Pouze jedna strana by ho ale byla schopná zrealizovat.

Dana White sice původně slíbil, že by se vítěz bitvy Chimaev vs. Diaz měl stát příštím titulovým vyzývatelem, ale to ještě sám netušil, že Kamaru Usman o svůj pás přijde. Proto mu nyní dává přednostní právo, aby si jej vybojoval znova.

Švédského „Vlka“ to staví do pozice, ve které bude buďto hladovět, anebo se pokusí ulovit další kořist. Často je v této souvislosti skloňováno jméno Colbyho Covingtona, který se však do této bitvy údajně příliš nehrne.

„Vypadá to, jako by Colby chtěl bojovat pouze s top jmény, nikoliv vážnými hrozbami. Já se mu nedivím, je to vskutku chytrý člověk, tak proč by svou reputaci riskoval proti zabijákovi, jako je Khamzat?“ všiml si bantamový šampion Aljamain Sterling.

Dana White překvapil! Rýsuje se Největšímu grázlovi UFC další boj o titul?

„Stylově je tohle pro Colbyho velmi obtížný fight. V postoji by dostal naloženo a na zemi by čelil stejně dobrému, ne-li ještě lepšímu soupeři. Moc bych mu v takovém boji nevěřil a zjevně si nevěří ani on sám, proto si vybírá tyhle Masvidaly a Poiriery, aby se zviditelnil. Vážné hrozby nechce,“ trvá na svém Sterling.

A nám zbývá si jenom počkat, jaké menu nám UFC naservíruje. Khamzat chce bojovat o tituly, ale zatím jsou ty cesty jak ve velterové, tak i střední váze zavřené.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!