top fight logo export web
da005f635a6adc66c72f7b2c7b48814ab58611ac

S kým že se to má Mayweather na konci roku utkat? Jeho japonský protějšek odhalil své schopnosti

20 let, 28 výher v rámci kickboxu, 4 výhry ve světě MMA a to stále ještě není konec. Nadaný japonský zápasník Tenshin Nasukawa, který se má na konci roku utkat se slavným Floydem Mayweatherem, byl ke všem svým soupeřům naprosto nemilosrdný, což nám mimo jiné ukazují záběry z jeho posledního fightu. 

Když nám byl původně oznámen první duel, jenž se měl nést ještě ve znaku takových „hybridních“ MMA pravidel, tušilo se, že je něco špatně. Floyd jako typický boxer by proti tak talentovanému protivníkovi, kterého žene dopředu mladá dravost, neměl šanci. 

Floyd Mayweather má nového soupeře

S ohledem na to, jaké podmínky byly odhaleny (údajně bez souhlasu Mayweathera), byl americký bojovník, jenž je zvyklý používat především jenom ruce, donucen z onoho velkolepého klání odstoupit. Bojová organizace Rizin se tak omluvila svým příznivcům za případné zklamání, ale slíbila, že se bude snažit dát věci do pořádku. 

Protože bylo ve hře opravdu hodně peněz, nechal se Floyd nabídkou opakovaně zlákat, avšak tentokrát volil pravidla on. Zápas, který svede s mladým Nasukawou, bude čistě exhibiční, pouze s boxerskými pravidly a taktéž jenom na tři kola. Ve svém rozhovoru poté doplnil, že půjde o nejbohatší exhibici, jakou kdy tento svět viděl. 

Tenshin Nasukawa si chce zkusit box

S čím však možná ani on sám nepočítá, to jsou kvality jeho soupeře, kterého by mnoho lidí s ohledem na jeho postavení mohlo lehce podcenit. Tenshin drtí jednoho protivníka za druhým a i mnohými zvučnými osobnostmi je mu předurčena velká budoucnost. Následující video nám ukáže, proč Mayweather nechtěl, aby jeho soupeř mohl používat také nohy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!