top fight logo export web
Covington Adesanya

Šampion Adesanya reaguje na zprávy, že ho hodlá přijít prověřit sám Colby Covington

Covington cítí, že je přesně tím typem soupeře, který by s bojovníkem, jako je Adesanya, neměl žádné potíže.

MMA je soubojem stylů a povětšinou to platí tak, že wrestleři mají výhodu nad ryzími postojáři. Zejména, pokud jste se před příchodem do UFC věnovali čistě postoji, takže potom ten komplexní deficit už jen tak nedoženete.

Colby jako celoživotní wrestler proto tvrdí: „Vezmu Izzyho na zem a tam ho umlátím. A jsem si jistý, že mi nevstane. Pokud bych ho neukončil před limitem, tak ho ubiju na body, ale tohle je zrovna jeden z nejlehčích zápasů, jaké v UFC mohu dostat.“

Některé elity typu Chaela Sonnena tuto možnost už řeší, dokonce ji navrhují i Danu Whiteovi, aby ji zrealizoval. Sám šampion Adesanya jí ale vůbec nakloněný není… Tedy minimálně ne do doby, než se Covington uvede ve střední váze.

„Víte, co si o tom myslím? Že to nedává smysl,“ reagoval šampion z divize do 84 kg. „Nemůžete si sem jen tak přijít a rovnou zabojovat o titul, takhle to prostě nefunguje. Co jste kurva zač, že vás tohle vůbec napadá? Je Colby hloupý? Ať vyzve pár jiných borců, ať se v této divizi nejprve uvede a potom se o tom duelu můžeme bavit,“ zněl jeho názor.

Na druhou stranu nemá ani cenu předbíhat. Po tom napadení od Masvidala stále nevíme, co se s Covingtonem děje. Na Jorgeho podal žalobu a 23. dubna nás bude čekat soud. Od toho se zjevně budou odvíjet další věci.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.