top fight logo export web
sterling alkohol

Šampion Aljamain Sterling posílá Dillashawovi smrtící výhrůžku

Aljamain Sterling slibuje, že se budou 22. října na turnaji v Abú Dhabí stahovat hadi z kůže.

TJ Dillashaw je díky svému chování mnohými lidmi označován za hada. To je zároveň i ten důvod, proč si na tomto soupeři hodlá šampion Aljamain Sterling pořádně smlsnout.

Jak už mnohokrát zaznělo, s dopingovými hříšníky by nemělo být žádné slitování. A když svou práci nebyla schopna správně udělat USADA, pak ji udělá Sterling za ni.

Aljamain Sterling ufc mma
Aljamain Sterling

Aljamain Sterling vyhrožuje

„Jednou podvodník, navždy podvodník!“ zhodnotil současný bantamový šampion svého příštího protivníka. „Podle mě se bude snažit podvádět i teď. Je to totiž falešná svině. Ničeho ve své kariéře nedosáhl čistě,“ myslí si.

„Jak dlouho se o něm vědělo, že sype, a přesto ho nikdo nechytil? Všichni v bantamové váze věděli, co si Dillashaw píchá do žíly, jen USADA to dlouho opomíjela. Ten člověk svým přístupem znehodnotil tvrdou práci nás obyčejných fighterů a teď je na čase, aby ho za to někdo ztrestal.

Připravte se tedy, 22. října se budou stahovat hadi z kůže! Nedám Dillashawovi ani kousíček prostoru se předvést. Zmaluji ho tak, jak ho ještě nikdo nezmaloval. Dotáhnu ho na samotný okraj smrti. Očekávejte, že po boji, pokud to přežije, z jeho huby vyjde spousta výmluv,“ předpověděl skrze portál MMA Junkie Sterling.

Khabib: Během mé aktivní doby jsem byl lepší jak Jon Jones. A tohle je důvod

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!