top fight logo export web
charles oliveira titul

Šampion lehké váhy UFC predikuje, kdo bude jeho novým vyzyvatelem

Conor McGregor, nebo Dustin Poirier. Kdo nakonec dostane tu výsadu vyzvat Charlese Oliveiru v boji o titul?

Ačkoliv sám brazilský šampion tvrdí, že má dostatek zkušeností k tomu, aby dokázal porazit oba dva zmíněné bojovníky, tak se domnívá, že je mnohem větší pravděpodobnost, že svou první obhajobu svede právě proti Conoru McGregorovi.

„Myslím si totiž, že Conor bude nyní lépe připraven, a tak si pohlídá Dustinovy calf kicky (kopy do lýtka). A jak si je pohlídá, měl by sám vyhrát na KO. Takže má predikce je výhra Conora McGregora na KO,“ pronesl Oliveira ve streamu pro TMZ Sports.

Dle sázkových kanceláří vstoupí Poirier do trilogie jako nepatrný papírový favorit. Tuto náklonost si získal zejména díky tomu, že nikdo přesně netuší jeho taktiku. Existují však spekulace, že by nyní Diamond mohl využít wrestlingu a svého irského rivala se pokusí uválet na zemi.

„Nikdy bych si soupeře nevybral. Conor nebo Dustin, je mi to jedno,“ říká Oliveira, který si o sobě myslí, že je aktuálně nejlepším bojovníkem divize lehké váhy. Mistrovský pás je toho důkazem.

„Není to náhoda, že jsem šampionem, na vrcholu jsem z nějakého důvodu – jsem tu totiž nejlepší. Ať už tedy budu obhajovat proti komukoliv, počítám, že vyhraju,“ podotkl jedenatřicetiletý Brazilec, jenž se aktuálně nese na vlně devíti výher.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.